web analytics
  • +420 739 152 960
  • info@cloudforce.cz

Jakou verzi Office používám na svém počítači?

Office programy

Jakou verzi Office používám na svém počítači?

Kateřina Černostová Žádný komentář

Jak nejrychleji a nejjednodušeji zjistíte, kterou verzi Office používáte? Už jste se určitě setkali s tím, že se Vás např. někdo z IT zeptal „A jakou verzi Office máte?“ Tápali jste? Postup, jak to zjistit je snadný. Mezi Office programy patří např. Word, Excel, PowerPoint a OneNote. Stačí tedy, když si otevřete jakýkoli z těchto programů.

V našem případě otevřeme Word:

Po otevření Wordu klikneme v levém horním rohu na Soubor. Poté v levém menu zvolíme Účet. Zde v části Informace o produktu naleznete název licence Office, aktuální číslo verze a další informace o Office.

O365_info

Pokud se Vám nezobrazuje celé číslo verze, vyberte O produktu Word. Otevře se dialogové okno zobrazující v horní části celé číslo verze a bitovou verzi (32 nebo 64 bitů).

Pro uživatele Mac

Otevřete si Word a vyberte O aplikaci Word. Číslo verze se v otevřeném dialogovém okně zobrazí ve střední části (Office for Mac 2016) nebo vlevo nahoře (Office for Mac 2011).

Mac verze Office

Chcete mít neustále přehled o novinkách na našem webu?

[wysija_form id=”1″]

Zanechat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyzkoušejte si ZDARMA O365

Office 365

Office 365

Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Facebooku

Chcete ve svém zaměstnání růst a zvyšovat svou praxi? Sledujte nás také na Facebooku. Vzdělávejte se moderně, vzdělávejte se online a zajistěte si tak náskok před ostatními. Každý den nové příspěvky.