web analytics
  • +420 739 152 960
  • info@cloudforce.cz

Automatické aktualizace Office offline

Automatické aktualizace Office offline

Kateřina Černostová Žádný komentář

Máte povoleny automatické aktualizace Office offline? Společnost Microsoft neustále vylepšuje své produkty. Pracovní tempo a vývoj aplikací je někdy tak rychlý, že běžný uživatel nemá šanci změny sledovat. Proto je dobré mít své Office offline neustále aktuální a neubírat si tak možnost vlastnit ty nejlepší funkce a nejnovější office. Toho lze docílit tak, že povolíte automatické aktualizace Office (automatický update). Tyto aktualizace probíhají na pozadí takže Vás při práci na počítači nijak neobtěžují a zároveň Vám zajišťují nejaktuálnější Office programy

Pokud se Vám už někdy stalo, že jste si na Jedničce v kanceláři přečetli, že existuje nová funkcionalita pro Office offline a u sebe jste ji nenašli. Bylo to právě z toho důvodu, že Vaše office ještě nebyly aktualizované.

Zda se Vaše Office offline automaticky aktualizují zjistíte tak, že si otevřete jeden z Office programů (Excel, Word, PowerPoint, OneNote). Kliknete na Soubor a zde v záložce Účet zjistíte potřebné informace o produktu.

aktualizace-office-offline

Pokud máte v sekci Aktualizace Office informaci: “Aktualizace se automaticky stahují a instalují.” Znamená to, že máte automatické aktualizace povolené. Pro nastavení aktualizací či pro vyvolání aktualizace klikněte na Možnosti aktualizace.

automaticke-aktualizace-office-offline

Informace o aktualizacích Office 365 můžete sledovat na této webové adrese.

Chcete mít neustále přehled o novinkách na našem webu?

[wysija_form id=”1″]

Zanechat komentář k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyzkoušejte si ZDARMA O365

Office 365

Office 365

Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Facebooku

Chcete ve svém zaměstnání růst a zvyšovat svou praxi? Sledujte nás také na Facebooku. Vzdělávejte se moderně, vzdělávejte se online a zajistěte si tak náskok před ostatními. Každý den nové příspěvky.