web analytics
  • +420 739 152 960
  • info@cloudforce.cz

Jarní online školení Office 365

Jarní online školení Office 365

Kateřina Černostová Žádný komentář

S příchodem jara přinášíme jarní balíček online školení. Tento balíček se skládá ze tří bloků online školení, které obsahují informace a ukázky demonstrované na příkladech z firemní praxe. Dozvíte se, jak vybrané části Office 365 využívat v zaměstnání. Jeho přínosy, možnosti, funkce a způsoby využívání. Po absolvování všech školení každý z účastníků získá certifikát Office 365 Education U200.

Online školení jsou koncipována tak, aby vlastníkům Office 365 rozšířily obzory a ukázaly, jak může Office 365 zrychlit pracovní procesy a ušetřit mnoho času. A těm, kteří Office 365 ještě nemají a přemýšlí o jeho nákupu demonstrovaly, k čemu všemu je možné ho používat a jak.

Jarní balíček online školení obsahuje průřez těch nejzajímavějších a nejvyužívanějších programů z Office 365 a jejich funkcí:

Jarni_online_skoleni

Pokud se chcete o Office 365 a jeho možnostech dozvědět více a zaujal Vás interaktivně a zajímavě koncipovaný jarní balíček online školení přihlaste se na školení ZDE. Můžete si zvolit termíny, které Vám nejlépe vyhovují a složit si balíček školení v termíny a časy podle svého.

Nemusíte se zúčastnit všech školení, vyberte si podle sebe termín i školení:

Pokud Vás zaujala pouze některá školení z balíčku, je možné se těchto školení účastnit jednotlivě. Je jen na Vás jak si svůj balíček sestavíte.

Ceník online školení:

Cena za jedno online školení 250,- Kč
Cena za celý jarní Office 365 balíček* 600,- Kč

*při objednávce všech tří školení získáte slevu 20%

Kde se dozvíte více? 

Více informací o školeních a přihlašovací formulář na školení naleznete ZDE.

Chcete mít neustále přehled o novinkách na našem webu?

[wysija_form id=”1″]

Zanechat komentář k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyzkoušejte si ZDARMA O365

Office 365

Office 365

Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Facebooku

Chcete ve svém zaměstnání růst a zvyšovat svou praxi? Sledujte nás také na Facebooku. Vzdělávejte se moderně, vzdělávejte se online a zajistěte si tak náskok před ostatními. Každý den nové příspěvky.