web analytics
  • +420 739 152 960
  • info@cloudforce.cz

O nás

Kdo jsme a proč vznikl projekt Jednička v kanceláři

 
540x336_o_nas

Jednička v kanceláři je projektem společnosti CloudForce s.r.o., která je partnerem společnosti Microsoft. Jednička v kanceláři je tu zejména proto, aby zde všichni uživatelé počítačů nalezli útočiště, které jim poskytne důležité, srozumitelné a jednoduše využitelné rady v pracovní praxi a ukázala jim směr, kterým se mohou vydat pokud chtějí růst i ve svém pracovním prostředí.

Ukázat uživatelům počítačů jak nejlépe a nejednoduše využívat moderní technologie. Poskytnout jim kvalitní vzdělání v tomto směru a nabídnout jim několik příjemných způsobů, jak se k informacím dostat. Malé a střední firmy navést na správnou cestu v oblasti IT. Ukázat jim správný směr, díky kterému bude jejich práce rychlejší a ušetří jim mnoho času na jiné důležité aktivity. Pomoci těmto firmám s nastavením jejich informačních systémů a dodat odpovídající a potřebné programy a aplikace.

Náš tým je složen z lidí, kteří z vlastní zkušenosti vědí, co malé a střední firmy potřebují. Důležitá je komplexní IT podpora, díky které může firma fungovat bez jakýchkoli problémů. Proto našim klientům poskytujeme veškerý IT servis od technické podpory přes dodání aplikací a programů, různých školení, poskytnutí užitečných příruček a návodů až po marketingovou podporu. Víme, že mít vše na jednom místě u jednoho dodavatele je klíčem ke správnému a rychlému fungování.

Každý den studujeme ty nejlepší postupy, hledáme ta nejrychlejší řešení a dbáme na absolutní servis. Je pro nás důležité poskytovat zákazníkům přidané hodnoty a rychlý servis. Jednou z přidaných hodnot je projekt Jednička v kanceláři, který je pro všechny uživatele počítačů, kteří hledají pomoc a zdroj užitečných informací.

Kdo za tím vším stojí? 

Pavel Novotný/Office 365 & Azure Senior Architect

Podívá se, zamyslí se a vyřeší. IT pohádka v praxi, která má vždy šťastný konec.

Jiří Blažek/Office 365 Senior Architect & Trainer

Dirigent s těmi správnými notami v ruce. Zdroj dobrých nápadů a týmový motor.

Petr Ulč/Office 365 Senior Architect & Developer

Za dýmem z elektronické cigarety najdete precizní, funkční a hezké aplikace v SharePointu.

Kateřina Černostová/Process Coordinator & Designer

Multifunkční, kreativní, rychlá a ukecaná. Ve chvíli, kdy ostatní dělají analýzu, Kateřina už podepisuje předávací protokol.

Tereza Zůnová/Office 365 Trainer

Terka tančí s partnerem, se psy a SharePointem. A my - tančíme podle ní.

Sledujte nás na Facebooku

Chcete ve svém zaměstnání růst a zvyšovat svou praxi? Sledujte nás také na Facebooku. Vzdělávejte se moderně, vzdělávejte se online a zajistěte si tak náskok před ostatními. Každý den nové příspěvky.