web analytics
  • +420 739 152 960
  • info@cloudforce.cz

Planner – užitečná aplikace pro plánování týmové práce

Planner – užitečná aplikace pro plánování týmové práce

Kateřina Černostová Žádný komentář

Planner je aplikací, která přináší zcela novou zkušenost s plánováním práce a kooperace v týmu. Jedná o aplikaci, kterou Microsoft vytvořil pro organizování práce, řízení, přiřazování úkolů a spolupráci v rámci týmu. V následujícím videu se dozvíte jak Planner používat napříč celým Office 365.

Z videa se dozvíte, jak začít s vytvářením plánů, zadáváním úkolů a jaké další věci je možné prostřednictvím Planneru dělat. Dozvíte se také, jak jsou v Planneru integrované Skupiny, jak číst v grafech s vizualizací úkolů a kde sledovat pokrok projektu.

Planner si můžete do svého Office 365 přidat ZDARMA:

Jak si Planner přidat do svého Office 365 naleznete v tomto článku.

Chcete mít neustále přehled o novinkách na našem webu?

Chcete dostávat informace o aktualizacích a novinkách na našem webu? Přihlaste se k odběru newsletteru, který vždy jednou za týden shrnuje nově přidané články a novinky. Nic Vám pak neuteče.

Zanechat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyzkoušejte si ZDARMA O365

Office 365

Office 365

Návody a rady, které na webu nenajdete

Nechte si jednou týdně zasílat zajímavé návody a rady, které na webu nenajdete. Přidejte se k našim odběratelům a šetřete, díky našim radám a tipům, svůj čas.

Sledujte nás na Facebooku

Stáhněte si ZDARMA E-book

Stáhněte si ZDARMA E-book, jak na Office 365. Dozvíte se, jak pracovat s knihovnami dokumentů na Vašem pracovním webu v SharePointu a mnoho dalšího.

Sledujte nás na Facebooku

Chcete ve svém zaměstnání růst a zvyšovat svou praxi? Sledujte nás také na Facebooku. Vzdělávejte se moderně, vzdělávejte se online a zajistěte si tak náskok před ostatními. Každý den nové příspěvky.