web analytics
  • +420 739 152 960
  • info@cloudforce.cz

Jak získávat nejnovější aktualizace a funkce Office 365?

Jak získávat nejnovější aktualizace a funkce Office 365?

Kateřina Černostová Žádný komentář

Každý vlastník Office 365 má velkou výhodu v tom, že si může sám nastavit, kdy se k němu mají dostat nové aktualizace a funkce. Pokud máte Office 365 pro firmy je dobré některé aktualizace nejdříve otestovat a pak teprve je spustit i Vašim zaměstnancům. Prostřednictvím vašeho Centra pro správu Office 365 si můžete nastavit, jakým příjemcem aktualizací chcete být a zároveň nastavit přijímání aktualizací pro celou firmu.

Jak to všechno funguje?

Aktualizace a nové funkce, které mají být spuštěny pro veřejnost, se nejdříve testují na uživatelích, kteří si vybrali možnost První vydání. Jakmile se u těchto prvních uživatelů zjistí, že je aplikace či nová funkce připravena ke spuštění, je spuštěna u všech ostatních uživatelů, tedy i u těch, kteří zvolili možnost Standardní vydání.

První vydání

Prvni vydani

U této možnosti platí, že vy i vaši uživatelé můžete být mezi prvními, kdo uvidí nejnovější aktualizace, budete tak moct svými názory ovlivňovat produkt. Můžete si vybrat, jestli mají aktualizace dříve přijímat pouze jednotlivci (např. zaměstnanci IT) nebo celá organizace.

Standardní vydání

Standardni vydani

U této výchozí možnosti platí, že vy i vaši uživatelé obdržíte nejnovější aktualizace, až když budou široce vydané všem zákazníkům Office 365. Získáte tak čas, abyste mohli na chystané změny připravit pracovníky podpory i uživatele.

Kde nastavit přijímání aktualizací?

Změnit způsob přijímání aktualizací Office 365 ve vaší organizaci můžete následujícím způsobem:

1. Přihlaste se k Office 365 pomocí svého účtu pracovní nebo školní účet.

2. Přejděte do Centra pro správu Office 365.

3. Přejděte na Nastavení služby > Aktualizace.

Pokud chcete zakázat první vydání, vyberte pod záhlavím Standardní vydání možnost Standardní.

Pokud chcete první vydání povolit, zvolte Celá organizace nebo Vybrat lidi. Při výběru možnosti Vybrat lidi postupujte dále dle pokynů.

aktualizace_O365

DŮLEŽITÉ:

Změny, které v Office 365 uděláte, se můžou projevit až během 24 hodin. Pokud povolíte možnost První vydání a potom od ní ustoupíte, nebudou mít vaši uživatelé nejspíš dál přístup k funkcím, které se ještě nedostaly do plánovaného vydání.

Pokud přepnete z možnosti První vydání zpátky na Standardní vydání, nebudou mít vaši uživatelé nejspíš dál přístup k funkcím, které se ještě nedostaly do Standardního vydání.

Podívejte se na video (v angličtině), které hezky vysvětluje, jaké jsou možnosti přijímání aktualizací Office 365:


Zdroj: Office Videos

Chcete mít neustále přehled o novinkách na našem webu?

[wysija_form id=”1″]

Zanechat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyzkoušejte si ZDARMA O365

Office 365

Office 365

Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Facebooku

Chcete ve svém zaměstnání růst a zvyšovat svou praxi? Sledujte nás také na Facebooku. Vzdělávejte se moderně, vzdělávejte se online a zajistěte si tak náskok před ostatními. Každý den nové příspěvky.