web analytics
  • +420 739 152 960
  • info@cloudforce.cz

Evoluce PowerPointu – animace a nové, lepší návrhy designu

Evoluce PowerPointu – animace a nové, lepší návrhy designu

Kateřina Černostová Žádný komentář

Prezentace v PowerPointu o level výš. PowerPoint Designer a Morph jsou nové inteligentní doplňky PowerPointu, díky kterým se Vaše prezentace stanou profesionálnějšími a Vás to nebude stát žádné usilí. Jedná se o doplňky, které každému uživateli umožňují vytvořit podmanivé, speciální efekty za pomoci několika rychlých kliknutí.

Představení PowerPoint Designeru

PowerPoint Designer umožňuje komukoliv vytvořit vysoce kvalitní profesionální snímky během několika vteřin. Stačí vložit obrázek do prezentace a Designer Vám ihned nabídne několik designových nápadů. Vyberte si, ten který se Vám líbí a máte hotovo!

PowerPoint Designer vám umožní strávit méně času nad přemýšlením, jak vytvořit vysoce kvalitní design a vy se tak můžete soustředit zejména na klíčovou oblast prezentace, kterou je obsah.

PowerPoint Designer a Morf

PowerPoint Designer funguje díky silné kombinaci automatizovaného designu a inteligentní analýzy obrazu. Tento doplněk společnost Microsoft vytvořila ve spolupráci s profesionálními grafickými designéry, kteří pomohli vyvinout více než 12.000 tvůrčích plánů.

Designer je postaven na cloudové inteligenci, která umí analyzovat a identifikovat nejdůležitější část vloženého obrázku. Po této analýze je Designer schopen určit, se kterými vizuálními podobami se obrázek slučuje nejvíce a dá je uživateli na výběr.

Například, v případě, že obrázek obsahuje přírodní scény, autorovi je nabídnuto tyto scény přiblížit, zarámovat, zvýraznit apod. Ale v případě, že vložený obraz obsahuje graf, Designer se zaměří na zvýraznění důležitých dat grafu.

Po analýze obsahu obrázku Designer vybere z více než 12.000 designů ty, které se k vloženému obrázku hodí nejvíce a poskytne je autorovi s několika možnostmi rozložení, ze kterých si může autor vybrat.

Konečným výsledkem je vysoce kvalitní a přizpůsobená prezentace potřebám prezentujícího a to vše během velmi krátkého času.

Vytvořte filmový pohyb s Morph

Přechod v animacích s názvem Morph (v češtině Morf) vytváří filmový pohyb mezi snímky. Přechod Morph neumí animovat jen běžný text nebo obrázky, může oživit 3-D tvary, nebo být aplikována na konkrétní slovo, nebo dokonce na úroveň písmena, včetně obtékání textu.

Jednoduše duplikujte snímky, které chcete „zMorphovat“ dohromady, přesuňte objekty podle toho, jak je chcete animovat a v záložce Přechody vyberte animaci s názvem Morfing.

Podívejte se na video, které tyto dva doplňky představuje a vrhněte se na tvorbu vlastní prezentace:

Chcete mít neustále přehled o novinkách na našem webu?

[wysija_form id=”1″]

Zanechat komentář k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyzkoušejte si ZDARMA O365

Office 365

Office 365

Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Facebooku

Chcete ve svém zaměstnání růst a zvyšovat svou praxi? Sledujte nás také na Facebooku. Vzdělávejte se moderně, vzdělávejte se online a zajistěte si tak náskok před ostatními. Každý den nové příspěvky.