web analytics
  • +420 739 152 960
  • info@cloudforce.cz

Tipy pro používání DropBox na webu Office Online

Tipy pro používání DropBox na webu Office Online

Kateřina Černostová Žádný komentář

Kdykoli otevřete soubor ze svého DropBoxu v Office Online programech Word, PowerPoint nebo Excel a změníte ho, jeho aktualizovaná verze se uloží do DropBoxu nikoli do OneDrive. Jak to ale udělat obráceně. Tedy jak docílit toho, aby se Vám automaticky do DropBoxu uložili nově vytvořené soubory a nestalo se, že se uloží do OneDrive.

Jak docílit toho, aby se nově vytvořené dokumenty ukládali do DropBoxu?

Pokud chcete v Office Online vytvořit zcela nový dokument a chcete, aby se Vám uložil do DropBoxu, zvolte možnost Nový v DropBox. (Tímto zajistíte, že se Vám každý další nově vytvořený dokument bude již automaticky ukládat do DropBox)

DropBox_I

Chcete rychle otevřít soubor z DropBoxu, na kterém jste v poslední době pracovali?

V tomto případě stačí kliknout na jeden z Office Online programů (Word, Excel, PowerPoint), ve kterém na dokumentu pracujeme a ze seznamu Poslední vybereme ten, který chceme otevřít.

DropBox_II

Chcete mít neustále přehled o novinkách na našem webu?

Chcete dostávat informace o aktualizacích a novinkách na našem webu? Přihlaste se k odběru newsletteru, který vždy jednou za týden shrnuje nově přidané články a novinky. Nic Vám pak neuteče.

Zanechat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyzkoušejte si ZDARMA O365

Office 365

Office 365

Návody a rady, které na webu nenajdete

Nechte si jednou týdně zasílat zajímavé návody a rady, které na webu nenajdete. Přidejte se k našim odběratelům a šetřete, díky našim radám a tipům, svůj čas.

Sledujte nás na Facebooku

Stáhněte si ZDARMA E-book

Stáhněte si ZDARMA E-book, jak na Office 365. Dozvíte se, jak pracovat s knihovnami dokumentů na Vašem pracovním webu v SharePointu a mnoho dalšího.

Sledujte nás na Facebooku

Chcete ve svém zaměstnání růst a zvyšovat svou praxi? Sledujte nás také na Facebooku. Vzdělávejte se moderně, vzdělávejte se online a zajistěte si tak náskok před ostatními. Každý den nové příspěvky.