web analytics
  • +420 739 152 960
  • info@cloudforce.cz

Vystřihněte si web přímo do OneNotu

Vystřihněte si web přímo do OneNotu

Kateřina Černostová Žádný komentář

OneNote Clipper je užitečným doplňkem office programu OneNote. V případě, že na webových stránkách narazíte na nějaký zajímavý článek, obrázek, video, pracovní postup či zajímavý návod, díky OneNote Clipper si ho můžete jednoduše a rychle uložit do vašeho OneNote bloku. Výstřižek se navíc uloží včetně odkazů, díky kterým se na stránku budete moci kdykoli vrátit.

Kde získat OneNote Clipper?

Doplněk OneNote Clipper je zcela zdarma a můžete si ho nainstalovat do jakéhokoli prohlížeče.

1. Zadejte adresu: https://www.onenote.com/clipper a klikněte na tlačítko, které nabízí přidání OneNoteClipper do prohlížeče.

2. OneNote Clipper se za několik vteřin automaticky nainstaluje do prohlížeče. Po jeho instalaci se objeví zpráva s tipy co vystřihnout a s informací o přidání OneNote Clipperu do Vámi preferovaného prohlížeče.

OneNote_Clipper_II

Jak OneNote Clipper funguje?

1. OneNote Clipper naleznete ve svém prohlížeči vpravo nahoře na liště. Při prvním spuštění je nutné zadat své přihlašovací údaje, aby se OneNote Clipper spojil s Vaším office OneNote.

2. Nyní najděte stránku, ze které chcete udělat výstřižek a uložit jej do svého OneNote. Klikněte ve svém prohlížeči vpravo nahoře na ikonu OneNote Clipperu. Zobrazí se okno OneNote Clipperu, kde máte možnost vybrat si, co chcete vystřihnout.

OneNote_Clipper_III3. Zde máte možnost vybrat si, kam se výstřižek uloží. Můžete k výstřižku přidat poznámku. A můžete si zvolit, zda budete vystřihovat celou stránku, její část nebo jen článek.

4. Po výběru výstřižku se zobrazí okno s informací o úspěšném vyříznutí.

OneNote_Clipper_IV

5. Zde stačí kliknout na Zobrazit ve OneNotu a v novém okně prohlížeče se Vám zobrazí výstřižek vložený do zvoleného listu OneNotu.

OneNote_Clipper_V

Chcete mít neustále přehled o novinkách na našem webu?

[wysija_form id=”1″]

Zanechat komentář k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyzkoušejte si ZDARMA O365

Office 365

Office 365

Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Facebooku

Chcete ve svém zaměstnání růst a zvyšovat svou praxi? Sledujte nás také na Facebooku. Vzdělávejte se moderně, vzdělávejte se online a zajistěte si tak náskok před ostatními. Každý den nové příspěvky.