web analytics
  • +420 739 152 960
  • info@cloudforce.cz

Služba Skupiny v Office 365 a její propojení s běžně používanými aplikacemi

Služba Skupiny v Office 365 a její propojení s běžně používanými aplikacemi

Kateřina Černostová Žádný komentář

Sledujete a dáváte příspěvky na Twitter, řídíte projekty v Trello, vytváříte emailová oznámení v MailChimp nebo sledujete novinky přes aplikaci Bing? Zároveň používáte službu Skupiny v Office 365 a dosud jste museli pro spolupráci s kolegy sledovat všechny využívané kanály na různých místech?

Nyní můžete mít vše na jednom místě. Zjednodušit týmovou komunikaci a dát svým kolegům tu správnou informaci a podnět ihned, prostřednictvím jakékoli, Vámi využívané, aplikace.

Office 365 Skupiny je službou, která pracovním týmům umožňuje rychlé spojení nad společnou prací. Při založení nové skupiny dojde k automatické generaci kalendáře, poznámkového bloku, místa pro soubory atp. Nyní navíc každý člen skupiny může připojit také Konektor – tedy aplikaci.

Konektory_1

Nyní je k dispozici přes 50 Konektorů, které napříč protínají různé oblasti: zpravodajské zdroje, HR systémy, řízení projektů, Marketing, e-learning, zábava, prodej, vývojářské nástroje a další:

Konektory_2

Společnost Microsoft jedná i s dalšími partnery, jejichž aplikace budou do Konektorů postupně přidávány.

Jak to funguje?

Pokaždé, když někdo ze skupiny provede akci v jedné z přidružených aplikací, členové týmu jsou o tom ihned informováni. A pomocí jednoduchých kroků mají možnost na provedenou akci reagovat.

Konektory_3

Další plánované integrace:

Kromě dosavadní integrace do služby Skupiny je plánována také integrace s Outlookem, konkrétně doručenou poštou.

Jak na to?

Pokud vlastníte Office 365, můžete začít přidávat Konektory k jednotlivým skupinám za použití Outlook -> Skupiny, Outlook online -> Skupiny nebo mobilní aplikace Outlook -> Skupiny.

Zdroj: YouTube, kanál Office Videos

Chcete mít neustále přehled o novinkách na našem webu?

Chcete dostávat informace o aktualizacích a novinkách na našem webu? Přihlaste se k odběru newsletteru, který vždy jednou za týden shrnuje nově přidané články a novinky. Nic Vám pak neuteče.

Zanechat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyzkoušejte si ZDARMA O365

Office 365

Office 365

Návody a rady, které na webu nenajdete

Nechte si jednou týdně zasílat zajímavé návody a rady, které na webu nenajdete. Přidejte se k našim odběratelům a šetřete, díky našim radám a tipům, svůj čas.

Sledujte nás na Facebooku

Stáhněte si ZDARMA E-book

Stáhněte si ZDARMA E-book, jak na Office 365. Dozvíte se, jak pracovat s knihovnami dokumentů na Vašem pracovním webu v SharePointu a mnoho dalšího.

Sledujte nás na Facebooku

Chcete ve svém zaměstnání růst a zvyšovat svou praxi? Sledujte nás také na Facebooku. Vzdělávejte se moderně, vzdělávejte se online a zajistěte si tak náskok před ostatními. Každý den nové příspěvky.