web analytics
  • +420 739 152 960
  • info@cloudforce.cz

Rychlé odeslání Skype zprávy více lidem najednou

Rychlé odeslání Skype zprávy více lidem najednou

Kateřina Černostová Žádný komentář

Jednoduchý trik, jak odeslat prostřednictvím Skypu pro firmy zprávu více lidem najednou, může být velmi nápomocný. Potřebujete svému týmu položit rychle otázku? Nevíte si rady a potřebujete rychlou pomoc od jednoho z kolegů, ale netušíte, který z nich je schopen dříve poradit? Oslovte kolegy zprávou pro více příjemců a zajistěte si rychlou odpověď.

Chcete mít neustále přehled o novinkách na našem webu?

Chcete dostávat informace o aktualizacích a novinkách na našem webu? Přihlaste se k odběru newsletteru, který vždy jednou za týden shrnuje nově přidané články a novinky. Nic Vám pak neuteče.

Zanechat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyzkoušejte si ZDARMA O365

Office 365

Office 365

Návody a rady, které na webu nenajdete

Nechte si jednou týdně zasílat zajímavé návody a rady, které na webu nenajdete. Přidejte se k našim odběratelům a šetřete, díky našim radám a tipům, svůj čas.

Sledujte nás na Facebooku

Stáhněte si ZDARMA E-book

Stáhněte si ZDARMA E-book, jak na Office 365. Dozvíte se, jak pracovat s knihovnami dokumentů na Vašem pracovním webu v SharePointu a mnoho dalšího.

Sledujte nás na Facebooku

Chcete ve svém zaměstnání růst a zvyšovat svou praxi? Sledujte nás také na Facebooku. Vzdělávejte se moderně, vzdělávejte se online a zajistěte si tak náskok před ostatními. Každý den nové příspěvky.