web analytics
  • +420 739 152 960
  • info@cloudforce.cz

Rychlý způsob pro úpravu a tvorbu souborů Office v prohlížeči Google Chrome

Rychlý způsob pro úpravu a tvorbu souborů Office v prohlížeči Google Chrome

Kateřina Černostová Žádný komentář

Používáte prohlížeč Google Chrome a chcete si urychlit úpravu a tvorbu Office souborů? Google Chrome nově obsahuje rozšíření, které si do prohlížeče můžete přidat. Jedním kliknutí tak můžete otevřít Office soubor pro úpravu. Díky tomuto rozšíření můžete také snadno vytvořit zcela nový soubor nebo se rychle pohybovat mezi jednotlivými soubory uloženými ve OneDrive

Podívejte se na následující video, které ukazuje, jak rozšíření funguje:

Jak rozšíření získat?

V internetové obchodě Chrome zadejte do vyhledávače Office Online. Nebo klikněte na tento odkaz a sjeďte na rozšíření Office Online. U rozšíření Office Online klikněte vpravo na tlačítko Přidat do Chromu.

Office nástroj 1

Rozšíření se přidá, do Vašeho prohlížeče Google Chrome, vpravo nahoru (pod okno s URL odkazem, vedle záložek). Klikněte na znak Office 365 a zadejte přihlašovací údaje, aby se rozšíření spojilo s Vaším účtem.

Office nástroj 3

Nyní můžete rychle otevírat jednotlivé soubory a jednoduše se pohybovat ve OneDrive aniž byste se museli složitě, přes několik kliknutí, přihlašovat přes www.office.com ke svému účtu.

Chcete mít neustále přehled o novinkách na našem webu?

[wysija_form id=”1″]

Zanechat komentář k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyzkoušejte si ZDARMA O365

Office 365

Office 365

Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Facebooku

Chcete ve svém zaměstnání růst a zvyšovat svou praxi? Sledujte nás také na Facebooku. Vzdělávejte se moderně, vzdělávejte se online a zajistěte si tak náskok před ostatními. Každý den nové příspěvky.