web analytics
  • +420 739 152 960
  • info@cloudforce.cz

Nová domovská stránka služby SharePoint

Nová domovská stránka služby SharePoint

Kateřina Černostová Žádný komentář

V nejbližších dnech dojde ke změně designu domovské stránky služby SharePoint. Domovská stránka SharePointu je stránkou, kde naleznete snadno a rychle weby a portály služby SharePoint ve vaší firmě a můžete k nim z této stránky jednoduše přistupovat.

Co se změní?

Dosud se dlaždice se logem aplikace SharePoint jmenovala Weby. Za nedlouho se bude jmenovat SharePoint. Změna nastane také v názvu Weby, který naleznete na liště v horní části stránky. Také zde naleznete za pár dní název SharePoint místo dosud používaného Weby.

SharePoint._zmeny

Změní se také domovská stránka SharePointu, podívejte se, co bude obsahovat:

HP_SP

  1. Vyhledávací pole, které umožňuje hledat nedávno navštívené weby nebo soubory, které jste nedávno zobrazili nebo upravovali. Můžete taky vyhledávat jiné weby, soubory nebo lidi z vaší organizace.
  2. Odkaz pro spuštění nového týmového webu. Toto musíte mít povoleno od správce.
  3. Weby služby SharePoint, které sledujete.
  4. Nedávno navštívené weby služby SharePoint. Kliknutím na Zobrazit vše přejdete na stránku se seznamem všech nedávno navštívených webů služby SharePoint.
  5. Odkazy na weby a portály služby SharePoint, které vybrala vaše organizace.                        POZNÁMKA: Pokud jste správce Office 365, můžete určit, které odkazy se budou v této části zobrazovat.
  6. Weby služby SharePoint, které často navštěvujete nebo, pokud to správce povolil, seznam doporučených webů služby SharePoint, který vygeneroval Delve. Kromě názvu webu a odkazu se taky zobrazují informace o nedávné aktivitě na daném webu, třeba když se na něm něco nedávno aktualizovalo.
  7. Weby služby SharePoint navrhované na základě nedávných vyhledávání nebo, pokud to správce povolil, seznam doporučených webů služby SharePoint, který vygeneroval Delve.

Chcete mít neustále přehled o novinkách na našem webu?

Chcete dostávat informace o aktualizacích a novinkách na našem webu? Přihlaste se k odběru newsletteru, který vždy jednou za týden shrnuje nově přidané články a novinky. Nic Vám pak neuteče.

Zanechat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyzkoušejte si ZDARMA O365

Office 365

Office 365

Návody a rady, které na webu nenajdete

Nechte si jednou týdně zasílat zajímavé návody a rady, které na webu nenajdete. Přidejte se k našim odběratelům a šetřete, díky našim radám a tipům, svůj čas.

Sledujte nás na Facebooku

Stáhněte si ZDARMA E-book

Stáhněte si ZDARMA E-book, jak na Office 365. Dozvíte se, jak pracovat s knihovnami dokumentů na Vašem pracovním webu v SharePointu a mnoho dalšího.

Sledujte nás na Facebooku

Chcete ve svém zaměstnání růst a zvyšovat svou praxi? Sledujte nás také na Facebooku. Vzdělávejte se moderně, vzdělávejte se online a zajistěte si tak náskok před ostatními. Každý den nové příspěvky.